Hartelijk dank aan Foto Rembrandt – speciaalzaak fotografie met internetprijzen

Veilingen ten voordele van de Rode Neuzen Actie

Kies hieronder het portret waar jouw voorkeur naar uitgaat en plaats een bod! (minimum verkoopprijs voor elk portret is 300 euro) Kijk zeker ook op facebookpagina van KOP OP waar je tal van ‘meet and greets’ van vorig jaar kan bekijken om je alvast een beeld te vormen van het concept.

Kom zeker af en toe nog eens een kijkje nemen want de volgende weken komen er nog vele portretten bij. Bovendien kan je op meerdere portretten bieden of kan je een vorig bod verhogen voor éénzelfde portret.

En denk erom! Alle opbrengsten van deze veilingen gaan integraal naar Rode Neuzen Dag!

Opgelet : Elk portret is speciaal gemaakt voor de Rode Neuzen Actie en wordt met uitzonderlijke toestemming van deze personen slechts 1 keer afgedrukt op dibond 80 x80 cm!(*) U koopt dus een uniek en zeldzaam portret, gesigneerd door de BV zelf! Sommige BV’s willen de koper zelf feliciteren en bedanken met hun aankoop tijdens een persoonlijke ontmoeting. Dit staat telkens vermeld bij het portret.

(*) op eenvoudig verzoek kan de winnaar van de veiling ook kiezen voor een kleiner formaat van dibond naar keuze!

Elk bod dat u uitbrengt op deze veiling is bindend. Zoals bij elke online veiling kan de veilingmeester beslissen de veiling voor onbepaalde duur te verlengen, bijvoorbeeld wanneer vlak voor het voorgestelde afsluitmoment nog veel nieuwe biedingen tegelijkertijd binnen komen op dat item, zodat iedereen de kans krijgt om zijn definitieve bod uit te brengen tvv van Rode Neuzen. Gezien we zonder log-in procedure werken op onze veiling, is het noodzakelijk dat we snel over uw contactgegevens kunnen beschikken. Hou dus uw mail goed in de gaten. Bij onregelmatigheden (of wanneer we niet tijdig over uw volledige contactgegevens kunnen beschikken)  kan de veilingmeester eenzijdig beslissen een bod te verwijderen van de site. Minderjarigen mogen geen bod uitbrengen op deze veiling. Winnaars van de veiling worden onmiddellijk verwittigd via mail.

Shipping costs are included only within Belgium! Shipping costs outside Belgium will be on expense of the winner of the auction. Meet and greet can only take place within Belgium!

    • Product
      • Huidige biedingen
      • Biedingen geplaatst
      • Eindigt over