Koop nu dit prachtige en unieke  portret, in krachtig zwart-wit van burgemeester Bart Somers. Afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Bart Somers zelf.