Koop nu dit prachtige en unieke  portret van Celien Hermans, in krachtig zwart-wit. Afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Celien zelf.

Opgelet: Wanneer je deze veiling wint krijg je niet alleen dit prachtige portret maar ontmoet je Celien Hermans in levende lijve! Celien Hermans signeert dit unieke werk tijdens een persoonlijke ontmoeting met de winnaar. Niet enkel een meet and greet met deze succesvolle zangeres, maar Celien doet er voor de winnaar een duo-ticket bij voor haar eerste eigen show die zal plaatsvinden begin 2019. De winnaar (en partner) zullen dus VIP-gasten zijn bij de lancering van haar eerste album met bijhorend solo-concert ter gelegenheid van haar vijfjarig jubileum als artieste en verjaardag eind januari.