Koop nu dit prachtige en unieke portret van Eric Van Looy, in krachtig zwart-wit. Afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Eric Van Looy zelf.

Opgelet: Wanneer je deze veiling wint krijg je niet alleen dit prachtige portret maar ontmoet je Eric Van Looy in levende lijve! Eric Van Looy signeert dit unieke werk tijdens een persoonlijke ontmoeting met de winnaar.