Koop nu zijn prachtige portret, in krachtig zwart-wit. afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Jean zelf.

Opgelet: Wanneer je deze veiling wint krijg je niet alleen dit prachtige portret maar ontmoet je de artiest in levende lijve! Jean zet zijn handtekening op het werk! En…niet te geloven…hij zingt een liedje live voor jou persoonlijk. Waag je kans!