Koop nu dit prachtige en unieke  portret, in krachtig zwart-wit van Katja Retsin en Jan Schepens. Afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Katja Retsin en Jan Schepens zelf.

Opgelet: Wanneer je deze veiling wint krijg je niet alleen dit prachtige portret maar ontmoet je Katja Retsin en Jan Schepens in levende lijve! Katja Retsin en Jan Schepens signeert dit unieke werk tijdens een persoonlijke ontmoeting met de winnaar.