Koop nu dit prachtige en unieke  portret van Margriet Hermans, in krachtig zwart-wit. Afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Margriet zelf.

Opgelet: Wanneer je deze veiling wint krijg je niet alleen dit prachtige portret maar ontmoet je Margriet Hermans in levende lijve! Margriet Hermans signeert dit unieke werk tijdens een persoonlijke ontmoeting met de winnaar. Niet enkel een meet and greet met deze succesvolle zangeres, maar Margriet nodigt de winnaar (vergezeld door max 5 personen) uit op de opname van haar televisieprogramma dat binnenkort van start gaat. Margriet ontvangt jullie persoonlijk met een drankje als echte VIPS! Een musthave voor iedere fan! Bieden maar!