Koop nu dit prachtige en unieke  portret, in krachtig zwart-wit van Raf Van Brussel. Afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Raf Van Brussel zelf.

Opgelet: Wanneer je deze veiling wint krijg je niet alleen dit prachtige portret maar ontmoet je Raf Van Brussel in levende lijve! Raf Van Brussel signeert dit unieke werk tijdens een persoonlijke ontmoeting met de winnaar. Raf gaat speciaal voor jou een liedje componeren en exclusief voor jou zingen. Kan je als fan toch niet laten liggen. En alles voor het goede doel.