Koop nu dit prachtige en unieke  portret van wereldster Rocco Granata, in krachtig zwart-wit. Afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Rocco Granata zelf.

Opgelet: Deze foto wordt slecht één keer afgedrukt, enkel en alleen voor de winnaar van deze veiling. U koopt dus een uniek en daardoor waardevol stuk! En u steunt het goede doel samen met Rocco!