Koop nu dit prachtige en unieke  portret van Sean Dhondt, in krachtig zwart-wit. Afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Sean Dhondt zelf.

Een musthave voor elke fan!