Koop nu dit prachtige portret van Veerle Dobbelaere ,afgedrukt op Alu-dibond 80 x80 cm (inclusief ophangsysteem) en uiteraard gesigneerd door Veerle zelf. Veerle Dobbelaere koos ervoor zich te laten portretteren samen met haar hond Maurice.

Opgelet: Deze foto, net als alle anderen in deze reeks werden speciaal gemaakt voor de Rode Neuzenactie en wordt slecht één keer afgedrukt en is dus volledig uniek!